O mnie :)
Cześć, nazywam się Ewelina Nawara ale mówią na mnie także żona, mama, mól książkowy i blogerka. Nigdy nie sądziłam, że będę mogła o sobie napisać „autorka”, a jednak, stało się! W maju 2019 roku zadebiutowałam powieścią "Melodia serc" napisaną w duecie z Justyną Leśniewicz. 
Dzięki wsparciu wyjątkowych osób udało mi się opublikować także dwie krótkie historie po angielsku - "Summer Surprise" oraz "The Christmas Kiss". Wykorzystując lockdown stworzyłam także "2021 Bookworm Planner" oraz "Kids Reading Challenge Journal". W lutym 2021 roku na rynku pojawiła się powieść "Nieosiągalny", którą napisałam wspólnie z Małgorzatą Falkowską. 
Od kilku lat mieszkam w deszczowej Anglii, a pochodzę z przepięknego Krakowa. Uwielbiam spotkania z autorami i innymi czytelnikami, dlatego chętnie biorę udział w Targach Książki czy Four Brits Book Fest. 
Przez jakiś czas byłam związana z grupą Znamy-czytamy.pl, która zajmuje się promowaniem polskich autorów. Obecnie wraz z kilkoma wyjątkowymi kobietami działamy nad projektem Kobieca Strona Literatury.
Uwielbiam muzykę, bez niej nie wyobrażam sobie swojego życia i twórczości. Piszę ze słuchawkami na uszach, pozwalając, by słuchane utwory obudziły we mnie emocje, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie pisanej przeze mnie historii. Uwielbiam Goo Goo Dolls, zwłaszcza ich "Iris", która jest ważna dla bohaterów mojego opowiadania "Jest taki dzień" (antologia "Dziewięć świątecznych piosenek"). Jestem zakochana w zespole Boyce Avenue, który gorąco polecam każdemu, kto ich jeszcze nie zna. Na moich playlistach panuje misz-masz gatunkowy. 
Największe marzenie? Teraz mam dwa — wyjazd na Hawaje i anglojęzyczne wydanie "Melodii serc". Trzymajcie kciuki! 

Odwiedź mnie na Lubimyczytac.pl
Odwiedź mnie na Facebooku
Odwiedź mnie na InstagramieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 My fairy book world , Blogger